protetyk gliwice

Protetyka jest bardzo dynamicznie rozwijającą się dziedziną stomatologii. Zajmuje się ona uzupełnianiem braków w uzębieniu oraz przywracaniem utraconych funkcji narządu żucia. Ważną funkcją jaką pełni protetyka estetyczna jest też poprawa wyglądu zębów. Niepełne uzębienie, bądź jego brak, niesie bowiem negatywne skutki nie tylko dla zdrowia, ale też codziennego funkcjonowania oraz samopoczucia. Na skutek utraty zębów na twarzy tworzą się zmarszczki, rysy stają się mniej regularne, przeistacza się również profil, zapada się okolica podnosowa i policzki, opadają kąciki ust, a twarz nabiera wyglądu typowego dla podeszłego wieku.

Jak wiadomo, atrakcyjny wygląd twarzy ma kluczowe znaczenie dla kontaktów osobistych lub zawodowych. Dzięki wysokim standardom jakie osiąga oferowana przez nasze Centrum Stomatologii protetyka estetyczna i implantologia, umożliwimy Państwu przywrócenie pięknego, szerokiego uśmiechu.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów mogą Państwo uzupełnić nawet bardzo znaczne braki w uzębieniu przy zastosowaniu nowoczesnych metod, które ma do zaoferowania protetyka estetyczna i implantologia. W gabinetach korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań gwarantujemy piękny, estetyczny efekt całościowy, a także najwyższą trwałość i jakość wykonywanych prac. Dzisiejsza protetyka estetyczna nie zna granic, dlatego staramy się sprostać nawet największym wymaganiom naszych Pacjentów.
W trakcie konsultacji w każdym przypadku, jeśli jest to tylko możliwe podajemy różne rozwiązania zarówno pod względem uzupełnień ruchomych i stałych z wykorzystaniem implantów oraz bez, jak i pod względem ekonomicznym.

W KOSMO DENTAL CLINIC wykonujemy całościowe, estetyczne i funkcjonalne rekonstrukcje łuków zębowych w pełnym zakresie, indywidualnie dobrane do konkretnych potrzeb i oczekiwań pacjenta.

W naszej klinice czeka na Państwa doświadczony protetyk – Gliwice to nasza siedziba, ale również przyjeżdżają do nas Pacjenci z innych miejscowości poszukujący profesjonalnego leczenia protetycznego.

Stosujemy wyłącznie najlepszej jakości materiały protetyczne, które powodują, że oferowane przez nas uzupełnienia cechują się wysoką trwałością i komfortem dla Pacjentów, który jest dla nas kluczowy. Zapewniamy również krótki czas oczekiwania na odbiór protez i przystępne ceny z możliwością finansowania ratalnego.

Kosmo Dental Clinic – protetyka Gliwice – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

KOSMO DENTAL DLA DZIECI!

Leczenie najmłodszych bez lęku i bólu? Zapraszamy na naszą stronę internetową www.kosmodzieci.pl