dobry ortodonta gliwiceObecnie ortodoncja jest bardzo rozwiniętym działem stomatologii, dającym wiele możliwości. Nowoczesne aparaty ortodontyczne przywracają piękny uśmiech, nie tylko dzieciom i młodzieży, ale także osobom dorosłym oraz starszym.

Oferujemy:

  • Aparaty tradycyjne – metalowe, ceramiczne lub szafirowe.
  • Aparaty samoligaturujące – pozbawione ligatur elastycznych, które zastępowane są przez specjalne klapki wbudowane w zamki.
  • Aparaty nakładkowe – to dobre rozwiązanie dla pacjentów o niewielkim nasileniu wady ortodontycznej, oraz dla tych którzy cenią sobie wygodę. Do leczenia wad zgryzu wykorzystywane są specjalne płytki (inaczej nakładki), warunkiem jednak jest dobra higiena oraz stosowanie sie do zaleceń lekarza.

Aparaty ortodontyczne oprócz korekty wpływającej na estetykę uśmiechu, pomagają również zachować zdrowie oraz odpowiednią higienę jamy ustnej. Stłoczone bądź pochylone zęby trudniej oczyścić z resztek jedzenie oraz szkodliwych bakterii, są bardziej podatne na stany zapalne dziąseł oraz bóle, a w skrajnych przypadkach mogą doprowadzić do ubytków w uzębieniu.

Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z najnowocześniejszej metody prostowania zębów – INVISALIGN.

ortodonta gliwice

W Kosmo Dental Clinic Gliwice ortodonta czeka na każdego Pacjenta – u nas nie ma ograniczeń wiekowych w założeniu aparatu ortodontycznego. Dzięki doświadczeniu i stosowaniu najlepszych technik i materiałów możemy zapewnić naszym Pacjentom pełny komfort oraz bardzo dobre efekty, nawet w przypadku skomplikowanych wad zgryzu.

Wychodzimy naprzeciwko potrzebom wszystkich z naszych Klientów, dlatego też jeżeli potrzebny jest dobry ortodonta, Gliwice i nasza klinika to sprawdzony wybór. Z naszego wsparcia skorzystało już wielu Pacjentów, którzy razem z nami mogą cieszyć się pięknym uśmiechem bez kompleksów.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty, prosimy o skontaktowanie się z nami i umówienie się na pierwszą konsultację ortodontyczną. Ortodonta będzie mógł wówczas przygotować dla Państwa kosztorys i przedstawić przebieg leczenia krok po kroku na podstawie wybranych typów aparatów ortodontycznych.

Kosmo Dental Clinic – ortodonta Gliwice – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

KOSMO DENTAL DLA DZIECI!

Leczenie najmłodszych bez lęku i bólu? Zapraszamy na naszą stronę internetową www.kosmodzieci.pl