IMPLANTOLOGIA

Czym jest implantologia?

Zajmuje się zastępowaniem naturalnych zębów, które utraciliśmy, wszczepami, o budowie i funkcji maksymalnie zbliżonymi do prawdziwego zęba. Implanty odwzorowują korzeń zęba, są fundamentem dla części koronowej. Dzięki nim możemy jeść, mówić czy szeroko się uśmiechać bez obaw.

Implanty_Kosmo


Czy warto decydować się na implanty?

Niewątpliwą zaletą implantów jest ich bardzo wysoka estetyka, jakiej nie ma żadne inne uzupełnienie protetyczne. Z klinicznego punktu widzenia założeniem implantów jest duża trwałość, nawet do kilkudziesięciu lat. Największym atutem tego typu uzupełnień jest fakt, że można odbudowywać nimi pojedyncze braki zębowe bez ingerencji w tkanki innych zębów, jak to jest w przypadku mostów protetycznych.
Utrata uzębienia to bardzo nieprzyjemne i krępujące schorzenie, które dotyka wielu dorosłych, choć może również dotyczyć młodszych Pacjentów. Braki w uzębieniu wyglądają nieestetycznie, powodując ból oraz znaczny dyskomfort. Implanty stomatologiczne eliminują problem oraz złe samopoczucie Pacjentów, gwarantując bezpieczne i estetyczne rozwiązanie.

Nice shoot of great smile and white teeth

Jak wygląda cały przebieg leczenia?

Planowanie implantów w oparciu o diagnostykę tomograficzną 3D gwarantuje bezpieczne leczenie i przewidywalne jego efekty. Wybieramy zawsze najlepsze miejsce wszczepienia implantów, planujemy ich ilość, wielkość, kąt wprowadzenia i późniejszą odbudowę protetyczną.
W naszym centrum stomatologii stosujemy renomowane i sprawdzone na światowym i polskim rynku systemy implantologiczne i protetyczne klasy Premium, poparte wieloletnimi badaniami naukowymi, pozwalające uzyskać znakomite a zarazem przewidywalne rezultaty u Pacjentów, które pozwolą cieszyć się uśmiechem przez długie lata.

Kosmo_9013943__500px

W naszej klinice stomatologicznej Kosmo Dental Clinic zapewniamy Klientom kompleksową obsługę wówczas, gdy celem są implanty – Gliwice nie mają drugiego takiego gabinetu, gdzie czekają na Państwa specjaliści z szerokim doświadczeniem w dziedzinie implantologii.

W trosce o pełne zadowolenie naszych Pacjentów stosujemy wyłącznie wysokiej klasy materiały implantologiczne, które zapewniają wieloletnią trwałość i najlepszy komfort. Nasz specjalista będzie mógł przedstawić Państwu dokładnie wszystkie etapy leczenia i zaproponować rozwiązania gwarantujące pełne zadowolenie. Jednocześnie gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny wraz z możliwością sfinansowania leczenia ratalnie.

W klinice mogą Państwo również skorzystać z szerokiej gamy dodatkowych zabiegów wspomagających leczenie implantologiczne, między innymi w zakresie chirurgii stomatologicznej czy endodoncji.

Kosmo Dental Clinic – implanty zębowe Gliwice – zapraszamy do wybrania naszej kliniki.

KOSMO DENTAL DLA DZIECI!

Leczenie najmłodszych bez lęku i bólu? Zapraszamy na naszą stronę internetową www.kosmodzieci.pl