Kosmo_recepcja_2_300px

KOSMO DENTAL CLINIC przy placu Piłsudskiego 9, na pierwszym piętrze, oferuje Pacjentom pełen zakres usług z zakresu stomatologii oraz z medycyny estetycznej. Przestronna recepcja, jak i znajdujący się w pobliżu parking, ułatwią Państwu dostęp do naszych nowoczesnych gabinetów. Do każdego podchodzimy w sposób kompleksowy, począwszy od stomatologii zachowawczej, przez chirurgię i implantologię, kończąc na protetyce.

Aby pomóc Pacjentom w szybszej diagnozie, jak i zwalczeniu lęku przed stomatologiem, posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, w tym m.in. urządzenie dozujące podtlenek azotu (bezpieczny gaz rozweselający) tak zwaną sedację, który ma za zadanie uspokoić i rozluźnić pacjenta przed zabiegiem i w jego trakcie. Dzięki automatycznej kontroli przepływu urządzenie jest absolutnie bezpieczne, dlatego podtlenek azotu może być podawany dzieciom, jak i dorosłym. Dzięki temu wizyta staje się naprawdę przyjemna.

Posiadamy najnowszą pracownię tomografii komputerowej 3D, która w kilka sekund obrazuje to, co ważne, a niewidoczne na zwykłych zdjęciach RTG przy mniejszej dawce promieniowania.

gabinet stomatologiczny gliwice

Komfort Pacjentów oraz przyjazna atmosfera w naszych gabinetach są dla nas bardzo ważne, dlatego w trakcie wizyty wyświetlamy programy TV, które ich interesują. Z myślą o naszych najmłodszych stworzyliśmy specjalny kącik gier i zabaw, a na każdego dzielnego małego Pacjenta czeka niewielki upominek.

Jeśli w grę wchodzi pojedynczy ubytek, brak kilku zębów lub bezzębie – oferujemy implanty stomatologiczne, które rozwiązują każdy z tych problemów. Zapewniają one Pacjentom zdrowy i naturalny uśmiech, ukazujący implanty niczym nieróżniące się od prawdziwego uzębienia.

W KOSMO DENTAL CLINIC gwarantujemy Państwu pełen zakres usług ze specjalistami z zakresu:

  • implantologii,
  • leczenia dysfunkcji narządu żucia,
  • protetyki,
  • stomatologii estetycznej,
  • stomatologii dziecięcej(pedodoncji),
  • ortodoncji (aparaty ortodontyczne),
  • nowoczesnej ortodoncji INVISALIGN,
  • endodoncji (leczenie kanałowe),
  • oraz z medycyny estetycznej.

Zadowolenie naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze, dlatego też przygotowaliśmy dla nich szeroką gamę profesjonalnych zabiegów stomatologicznych i medycyny estetycznej. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów!

Wszystkie zabiegi przeprowadzamy z naciskiem na komfort pacjenta, dlatego u nas nie muszą Państwo obawiać się stresu oraz bólu. Niezależnie od tego, czy chodzi o leczenie kanałowe, wszczepienie implantu czy wybielanie zębów – Gliwice i Kosmo Dental Clinic to sprawdzony wybór – jesteśmy rekomendowani przez wielu i mamy nadzieję, że Państwo również zdecydują się na skorzystanie z naszych usług!

Tworzymy zespół, który rozwiąże Państwa problemy.

Doborowy personel zapewni Państwu przyjazne wizyty w naszym centrum stomatologii KOSMO DENTAL CLINIC Katarzyna Baron, Aleksander Baron S.C. przy placu Piłsudskiego 9 w Gliwicach.

gabinet dentystyczny gliwiceSerdecznie zapraszamy!
Katarzyna i Aleksander Baron wraz z zespołem

Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 21.00 oraz w każdą pierwszą i trzecią sobotę miesiąca w godzinach 9.00 – 15.00.

KOSMO DENTAL DLA DZIECI!

Leczenie najmłodszych bez lęku i bólu? Zapraszamy na naszą stronę internetową www.kosmodzieci.pl