Subtelne powiększanie ust

Nie każdą kobietę natura obdarzyła pełnymi i symetrycznymi ustami. W takiej sytuacji nie trzeba jednak wcale powiększać ich przez specjalny makijaż, ponieważ do dyspozycji jest znacznie wygodniejsze i skuteczniejsze rozwiązanie – profesjonalne powiększanie ust w Gliwicach w gabinecie medycyny estetycznej. Dzisiaj jest to jeden z popularnych zabiegów, który wybierany jest przez kobiety chcące wyglądać jeszcze piękniej bez wysiłku. W Kosmo Dental Clinic proponujemy Państwu zabieg subtelnego wypełnienia ust. Nasz lekarz specjalista doradzi każdemu Pacjentowi w jaki sposób upiększyć wyraz zdrowego uśmiechu – gdyż usta to cudowna ramka dla zdrowych zębów.

gabinet medycyny estetycznej gliwice

Stosowany przez nas preparat Juvéderm Smile pozwala zarówno na powiększenie ust i wymodelowanie ich kształtu, jak i również poprawia ich stopień nawilżenia. Bazuje on na wykorzystaniu wysokiej jakości kwasu hialuronowego – naturalnej substancji występującej w organizmie człowieka i odpowiadającej za wiązanie cząsteczek wody. Dzięki temu jest on bezpieczny w stosowaniu i nie wywołuje ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej.

    Z wykorzystaniem preparatu Juvéderm Smile możliwe jest:

  • dodanie ustom objętości
  • nadanie ustom określonego kształtu
  • wzmocnienie symetrii pomiędzy wargą dolną a górną
  • uwypuklenie konturu ust
  • podniesienie i wypełnienie kącików ust
  • podniesienie rynienki przynosowej i tzw. „łuku kupidyna”
  • zredukowanie drobnych zmarszczek wokół ust, w tym tzw. „zmarszczek palacza”

powiększanie ust gliwice

Preparat Juvéderm Smile podawany jest metodą iniekcji śródskórnej, po wcześniejszym znieczuleniu ust kremem Emla. Znieczulenie nie jest wymagane gdyż preparat Juvéderm Smile w swoim składzie zawiera środek znieczulający – lidokainę. Tym samym jest to preparat zapewniający maksymalny komfort – bez odczuwania bólu w trakcie, jak i po zabiegu.

Twarz_usta

Kosmo Dental Clinic – powiększanie ust Gliwice – zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

KOSMO DENTAL DLA DZIECI!

Leczenie najmłodszych bez lęku i bólu? Zapraszamy na naszą stronę internetową www.kosmodzieci.pl