Poprawa gęstości, jakości i wyglądu skóry

kosmetyka estetyczna gliwiceW Kosmo Dental Clinic proponujemy Pąństwu zabiegi poprawiające gęstość, jakość i wygląd Państwa skóry. Zabiegi z zakresu mezoterapii igłowej, kolagenu oraz osocza bogatopłytkowego to topowe zabiegi w naszym gabinecie.

Proponujemy Państwu wykonanie zabiegów przez lekarza specjalistę przy użyciu takich preparatów jak Teosyal Redensity I oraz Juvederm Hydrate. Zapraszamy na konsultację, która pozwoli na to, aby lekarz mógł wybrać jak najbardziej optymalny preparat dla Państwa.

Mezoterapia ma wielostronne działanie. Preparat leczniczy podawany jest dokładnie tam gdzie powinien się znaleźć (dotyczy to zarówno okolicy ciała jak i głębokości wstrzyknięć). Gęste nakłuwanie skóry cienkimi igłami ma samo w sobie działanie stymulujące na produkcję fibroblastów.

Preparaty do zabiegów mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu zawierają w swoim składzie głównie kwas hialuronowy i inne indywidualnie dobrane składniki takie jak witaminy A, C, E czy w substancje czynne pochodzące np. z alg i zielonej herbaty. Kwas hialuronowy będący głównym składnikiem koktajli mezoterapeutycznych jest również związkiem naturalnie występującym w naszej skórze. Kwas hialuronowy działa jak gąbka wiążąc w skórze wodę. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody. Dodatkowo dostarczane do skóry przy pomocy mezoterapii witaminy wykazują 100% swojej przewidzianej aktywności. Dzięki bezpośredniej drodze podania witaminy nie utleniają się i są w ilości wystarczającej do spowodowania zakładanych procesów takich jak zwiększenie produkcji kolagenu czy hamowanie reakcji wolnorodnikowych.

dermatologia estetyczna gliwice 

medycyna estetyczna gliwice

 Już po pierwszym zabiegu widać poprawę wyglądu skóry. Jednak najlepsze efekty przynosi wykonanie serii kilku zabiegów. Ilość zabiegów oraz ich intensywność uzależniona jest od stanu skóry oraz oczekiwań pacjenta. W intensywnej fazie zaleca się wykonanie ok. 4 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych. W fazie podtrzymującej zaleca się 2-3 serie w roku.

Przeciwskazania:

  • alergie,
  • ciąża,
  • cukrzyca (niewyrównana),
  • stany zapalne skóry,
  • opryszczka,
  • skóra źle tolerująca iniekcje (skóra bardzo płytko unaczyniona lub z podatnością do powstawania bliznowców),
  • terapie lekami obniżającymi krzepliwość krwi,
  • choroba nowotworowa.

W naszej klinice Kosmo Dental Clinic przygotowaliśmy dla Klientek i Klientów szeroką gamę zabiegów medycyny estetycznej przeznaczonych do stosowania na twarz, które przeprowadzamy z wykorzystaniem nowoczesnego zaplecza urządzeń oraz wysokiej jakości preparatów, co przekłada się na ich wysoką skuteczność, bezpieczeństwo oraz komfort.

Kosmo Dental Clinic – dermatologia estetyczna Gliwice – zachęcamy do wybrania naszej oferty!

KOSMO DENTAL DLA DZIECI!

Leczenie najmłodszych bez lęku i bólu? Zapraszamy na naszą stronę internetową www.kosmodzieci.pl