ZABIEGI Z ZAKRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W KOSMO DENTAL CLINIC S.C.

Zdrowie i dobre samopoczucie to wartości, których nie można kupić. W Kosmo Dental Clinic S.C. możemy jednak skutecznie pomóc Państwu, aby na Waszych twarzach gościł zdrowy i piękny uśmiech – o co dba grupa naszych specjalistów stomatologów. Robimy kolejny krok do przodu proponując Państwu dodatkową opcję lepszego samopoczucia – zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane przez lekarza specjalistę medycyny estetycznej. Jego wieloletnie doświadczenie oraz wiedza pozwoli Państwu na subtelne poprawienie swojej urody i pozbycie się często uciążliwych mankamentów urody.

Nowoczesna medycyna estetyczna daje szerokie możliwości – pozwala ona na uzyskanie znacznie lepszych wyników niż zwykłe zabiegi kosmetyczne, które są widoczne od zaraz, a przy tym nie jest tak inwazyjna jak chirurgia plastyczna.

Zabiegi medycyny estetycznej na twarz i ciało

Medycyna estetyczna, inaczej dermatologia estetyczna pozwala na odwrócenie biegu czasu oraz przeciwdziałanie jego działaniu, co widoczne jest na twarzy w postaci zmarszczek i mniejszej jędrności. Również dzięki niej można skutecznie usuwać różnego rodzaju niedoskonałości, poprawić poziom nawilżenia i odżywienia skory, a także modelować twarz, na przykład nos, usta czy owal twarzy. Zabiegi prowadzone na ciało pozwalają z kolei na zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz rozstępów, na leczenie nadpotliwości czy zahamowanie łysienia.

Zapraszamy Państwa do naszej kliniki!

Jeżeli interesuje cię profesjonalna kosmetyka estetyczna, Gliwice i nasza klinika to sprawdzony wybór. Tutaj znajdziesz się pod opieką specjalistów, którzy będą mogli zaproponować ci najlepsze rozwiązania w zakresie poprawy wyglądu i twojego samopoczucia. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości preparaty i urządzenia, co przekłada się na wysoką skuteczność, bezpieczeństwo i komfort naszych zabiegów.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do usług – skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji i umów się na wstępne konsultacje, podczas których doradzimy ci optymalne zabiegi.

Kosmo Dental Clinic – gabinet medycyny estetycznej Gliwice – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Prosimy wybrać interesujący Państwa dział:

Zachęcamy również do zapoznania się z cennikiem zabiegów.

KOSMO DENTAL DLA DZIECI!

Leczenie najmłodszych bez lęku i bólu? Zapraszamy na naszą stronę internetową www.kosmodzieci.pl